ludzie mówią, że życie to jest to ale ja wolę sobie poczytać
poniedziałek, 23 października 2017
52.

lokatorka

 Nieźle trzyma w napięciu! Jane wynajmuje piękne, ascetyczna, minimalistyczne mieszkanie od świra architekta, który spisał z dwieście zasad, zanim je wynajmie. Ale co najgorzej wcześniej zginęła w nim dziewczyna, Emma. Poznajemy historie obu kobiet, które się przeplatają i z zaciekawieniem odkrywamy coraz to nowe fakty... Baaardzo wciągające!

13:09, arturobandim
Link Dodaj komentarz »
51.

FuriaMichaLarek

 Bardzo fajna, sprawnie napisana sensacja z ciekawymi bohaterami i nawet śmiesznym mordercą-fajtłapą, takim erotomanem gawędziarzem. Rzecz się dzieje w październiku 1991 roku, policja jeździ polonezami, ogląda Cobrę wieczorami, pije wódkę litrami a z radia leci "Tears in Heaven" Claptona. Polecam szczerze! Na pewno sięgnę po kolejne przygody Harrego i Katii.

13:08, arturobandim
Link Dodaj komentarz »
50. Lisbeth Salander powraca!

mezczyznaktorygonilswojcien_606

 Lisbeth Salander, po swoich przygodach z poprzedniej części, jest w więzieniu, ale odwiedzą ja jej były opiekun prawny i daje plik papierów z czasów dzieciństwa. Co się okazuje ona i siostra miały być eksperymentem w ramach rozdzielania bliźniąt w dzieciństwie i umieszczania w różnych środowiskach. Na drugim planie taka właśnie para bliźniąt, która się odnajduje, szwedzkie zapędy eugeniczne, Blomkvist i więźniarka z Iranu prześladowana przez braci, za chęć bycia współczesną kobietą w Szwecji.

13:08, arturobandim
Link Dodaj komentarz »
49.

gusbiext44638241

 To historia Gusa, przyjaciela Kate zaczynająca się od razu po tamtej historii.... Najpierw chłopaki są w trasie koncertowej po Europie, potem już w Stanach, asystentka Gusa znajduje prace u jego mamy i mieszka w ich domu, co kończy się ... oczywiście wiemy jak! Więcej optymizmu i scen seksu niż w pierwszej części, ale dobrze się czyta. Muzyka on point!

13:07, arturobandim
Link Dodaj komentarz »
48. "Właśnie o to chodzi w życiu, o ludzi i zachody słońca. Zwłaszcza o ludzi".

kimholdenpromyczekcoverokladka

 Fajna książka z serii young adult. Kate przyjeżdża do Grant, małego miasteczka na studia, zostawiła za sobą nieciekawą przeszłość i swojego najlepszego przyjaciela, Gusa. Ale tu poznaje wspaniałych baristów, kolegów z akademika, znajduje pracę w kwiaciarni a każdy, komu przetnie drogę jest nią zafascynowany i (prawie) od razu się zaprzyjaźnia. Troche słodkie, ale ze smutnym końcem, za to ścieżka dźwiękowa całkiem niezgorsza :)   

13:04, arturobandim
Link Dodaj komentarz »
47.

w_proch

 Ciekawy, wciągający kryminał. Miasteczko zasypane popiołem i trupy w piwnicy oraz jedna głowa w pudełku po butach, pani prawnik ma syna z wnukiem i małą córkę na głowie, ale kto jak nie ona się tym zajmie... dobrze się czyta (miałam w ebooku) 

13:03, arturobandim
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 26 września 2017
46. "Musisz zrozumieć, którym końcem igły chcesz być. Tym przywiązanym do nici czy tym, który przebija tkaninę".

Kidd_Czarne_skrzydla_m

 

10:39, arturobandim
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 19 września 2017
45. "Miłości jako takiej to nic a nic nie szkodzi. Miłość JEST".

feblikOch, jaka słodka jest ta 22 część Jeżycjady. Czyta się znakomicie albowiem bohaterem głównym jest wyrośnięty już syn Gabrysi i Grzegorza - Ignacy, student, amator wiśni, anagramów i pięknych obrazów. On to właśnie w autobusie spotyka koleżankę z gimnazjum, Agnieszkę Żyrę, i wraz z nią spędza dwa dni, żeby się absolutnie, na maksa zakochać, zapominając jednocześnie o niewiernej Magdusi. Oprócz niego: seniorzy rodu ciągle u Florków na wakacjach, też Rojki całą rodziną oraz Gabrysia z mężem; Ida wakacjuje u babć z poprzedniej części i na koniec odkrywa, że to jej własny Józinek robi takie maślane oczy do Dorotki. A Tygrys w ciąży... !

 

12:30, arturobandim
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 18 września 2017
44.

skrzywiona_litera

 

13:20, arturobandim
Link Dodaj komentarz »
piątek, 15 września 2017
43. "Nie zmieniło to jakoś bardzo życia żadnego z nich".

pech_klasa_nr_13

 

10:21, arturobandim
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 56
O autorze
Tagi